Author: j***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色 | 2 photo(s)
Price: HK$121.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 149 g |
| 長度 | 32 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2302280470991113 |
Author: j***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色 | 2 photo(s)
Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮質很細緻,但很容易掉髮
顏色: 棕色 | 1 photo(s)
Author: 2***q
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色
Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色